„Odkrywamy, badamy, archiwizujemy” – wystawa z okazji 10-lecia Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej
Od 8 do 30 czerwca 2026 r. w Centrum Dokumentacyjno-Wystawienniczym Niemców w Polsce (oddział Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu) odbędzie się wystawa poświęcona 10-leciu działalności archiwum Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej. Wystawa szeroko, przekrojowo i dokładnie zaprezentuje, czym zajmuje się archiwum CBMN, a jednocześnie stanie się ważnym elementem Archifestu, który odbywać się będzie w dniach 9-14 …
